Runt salongsbord

285215

BORD, 1900-talets första hälft, runt, fanérat med olika träslag, dekor av kolonetter, höjd ca 77, diameter 121 cm

Fanérskador, slitage

Rum 4

Runt salongsbord

Budhistorik (1 bud)

1639013
2015-01-11 10:10:25

2015-01-15 kl 20:57
Slutpris SEK:
91 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.