Runt salongsbord

285215

BORD, 1900-talets första hälft, runt, fanérat med olika träslag, dekor av kolonetter, höjd ca 77, diameter 121 cm

Fanérskador, slitage

Rum 4

Runt salongsbord

Budhistorik (1 bud)

1639013
2015-01-11 10:10:25

2015-01-15 kl 20:57
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer