Gravyrer

285121

GRAVYRER, 3 st, 1800-talets första hälft, föreställande kung Karl XIII och hans maka drottning Hedvig Elisabeth Charlotta, samt kronprins Karl Johan, 22 x 16 respektive 26,5 x 16 cm

fläckar, pappersskador, ej examinerade ur ram

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk

Fack 14

Gravyrer

Budhistorik (19 bud)
1658380
1658582
1 900
1658380
1 800
1658249
1 700
1658379
1 600

Slutpris SEK:
202 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.