Dekorativ skulptur

285119

DEKORATIV SKULPTUR, möjligen Ryssland, 1800-talets andra hälft, i form av pipa, skulpterad dekor av lejonhuvud, längd 80 cm

Smärre dekorskador, lagningar

Diverse

Kundcenter

Dekorativ skulptur

Budhistorik (7 bud)
1657185
1657184
550
1654831
500
1653212
450
1650322

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.