Bordslampor

285118

BORDSLAMPOR/LJUSSTAKAR, 1 par, sannolikt Frankrike, 1800-tal, förgylld mässing, skaft av glas med påklippt orm, höjd 40 cm

konverterbara från bordslampor till ljusstake

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampor

Budhistorik (3 bud)

1658395
1655834
750
1652336
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.