Bordslampor

285118

BORDSLAMPOR/LJUSSTAKAR, 1 par, sannolikt Frankrike, 1800-tal, förgylld mässing, skaft av glas med påklippt orm, höjd 40 cm

konverterbara från bordslampor till ljusstake

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampor

Budhistorik (3 bud)

1658395
1655834
750
1652336
500

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer