Ljusstakar Louis XVI-stil

285117

LJUSSTAKAR, 1 par, Louis XVI-stil, 1800-tal, förgylld brons, lösa manschetter, höjd 27 cm

slitage, smärre bucklor

Metall

Monter 8

Ljusstakar Louis XVI-stil

Budhistorik (8 bud)
1658037
1658316
1658037
1 900
1657964
1 800
1656308
1 700

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer