Ljusstakar Louis XVI-stil

285117

LJUSSTAKAR, 1 par, Louis XVI-stil, 1800-tal, förgylld brons, lösa manschetter, höjd 27 cm

slitage, smärre bucklor

Metall

Monter 8

Ljusstakar Louis XVI-stil

Budhistorik (8 bud)
1658037
1658316
1658037
1 900
1657964
1 800
1656308
1 700

Slutpris SEK:
200 EUR, 231 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.