Bordsdekoration

285116

BORDSDEKORATION, sannolikt 1800-talets andra hälft, i form av liggande lejon i brons, malakitfanérad sockel på mässingsfötter, höjd 10, 18x12 cm

smärre bristningar och skador, lagningar

Diverse

Monter 8

Bordsdekoration

Budhistorik (8 bud)
1658174
1658090
1658089
1655377
500
1654390
450

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.