Skål 1800-tal

285114

SKÅL, 1800-tal, brun glasmassa med omvikt kant, höjd 20 cm

obetydliga nagg och repor

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 8

Skål 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
1657800
1650715
1650714
750
1648065
700
1647450
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.