Jussi Mäntynen skulptur

285113

MÄNTYNEN, Jussi (Finland 1886-1978): Isbjörn, signerad och daterad Jussi Mäntynen 1946, patinerad gips, höjd 32 cm

slitage, smärre fuktfläckar och repor

Konst, Skulpturer

Jussi Mäntynen skulptur

Budhistorik (6 bud)
1657410
1656643
1652821
1647563
1646986

Slutpris SEK:
202 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.