Ram 1800-tal

285012

RAM, 1800-tal, fanérad med mahogny, svärtade detaljer, innermått 43,5x60 cm, ytttermått 55,5x72,5 cm

Slitage

Diverse

Rum 3

Ram 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
1657152
550
1657151
500
1657150
450
1657149
1657148

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.