Ram 1800-tal

285012

RAM, 1800-tal, fanérad med mahogny, svärtade detaljer, innermått 43,5x60 cm, ytttermått 55,5x72,5 cm

Slitage

Diverse

Rum 3

Ram 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
1657152
550
1657151
500
1657150
450
1657149
1657148

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer