Barbro Bäckström Vågform

284973

BARBRO BÄCKSTRÖM (1939-1990): Vågform, signerad, daterad och numrerad Barbro Bäckström 1967, 2/2. Metall, 51x65 cm.
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare

Skador, repor

Konst, Skulpturer

Rum 17

Barbro Bäckström Vågform
Budhistorik (9 bud)
1659747
6 000
1653754
5 200
1653254
5 000
1648942
1648719
3 800

Slutpris SEK:
6 000
586 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.