Barbro Bäckström Vågform

284973

BARBRO BÄCKSTRÖM (1939-1990): Vågform, signerad, daterad och numrerad Barbro Bäckström 1967, 2/2. Metall, 51x65 cm.
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare

Skador, repor

Konst, Skulpturer

Rum 17

Barbro Bäckström Vågform
Budhistorik (9 bud)
1659747
6 000
1653754
5 200
1653254
5 000
1648942
1648719
3 800

Slutpris SEK:
6 000
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer