Brickbord med stekfat

284328

BRICKBORD, med stekfat, underredet fanérat i mahogny, stekfat, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av flodlandskap med pagoder, höjd 61, 57x50 cm

Lagningar, spricka

Rum 2

Brickbord med stekfat

Budhistorik (8 bud)
1659118
3 600
1659003
3 400
1655316
3 200
1655315
1651305

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 431 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.