Skåp 1700-tal

284326

SKÅP, rokoko, 1700-tal, fanerat med ek mfl träslag, bronsbeslag, överdel med uppsvängt profillerat krön, två dörrar, inredning med hylor, tre lådor, höjd 190, 123x53 cm, nycklar finns på utlämningen

skador och lagningar

Rum 2

Skåp 1700-tal

Budhistorik (29 bud)
1659855
9 400
1659960
9 200
1659855
9 000
1659957
8 800
1659855
8 400

Slutpris SEK:
9 400
948 EUR, 1 126 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.