Prins Bertil och Lilian autograf

279793

KUNGLIGT FOTOGRAFI MED AUTOGRAFER, prins Bertil och Lillian, fotograf Claes Lewenhaupt, signerad och daterad 1977, 23x17 cm; ram krönt med krona

Diverse, Konst, Fotografi

Monter 28

Budhistorik (15 bud)
1570323
1 300
1570264
1563780
1570263
1563780
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.