Wassily Kandinsky litografi

278161

KANDINSKY, Wassily (1866-1944): "Bauhaus", färglitografi efter komposition från 1927, signerad i trycket, 49x37 cm

Fack 10

Wassily Kandinsky litografi

Budhistorik (33 bud)
1559688
3 400
1559075
3 200
1559066
1559044
2 800
1558700
2 600

Slutpris SEK:
3 400
334 EUR, 371 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.