Maja Holtermann oljemålning Stockholm

273849

BERGH HOLTERMANN, Maja (1889-1993): "Gärdet i Snöfall", signerad Maja Bergh H-an, olja på pannå, 23,5x26,5 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Fack 14

Budhistorik (19 bud)
1520263
1519136
1519219
1519136
1 600
1519181

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.