Jacob Willemsz I de Wet olja på pannå

269876

WILLEMSZ I DE WET, Jacob (Haarlem ca 1610-ca 1675): Flora kröner Diana, olja på pannå, 75,5x111 cm

Retuscher, lagningar

Konst, Måleri

Rum 14

Budhistorik (5 bud)
1513300
7 000
1512209
6 600
1512208
5 400
1507915
1502957
3 800

Slutpris SEK:
7 000
735 EUR, 910 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.