Mr Brainwash All you need is love

264262

MR BRAINWASH (Thierry Guetta) (född 1966): "All you need is love", signerad Mr Brainwash, numrerad 3/250, daterad och signerad á tergo med tumavtryck 2010, färgserigrafi med handkolorering, ca 57x76,5 cm

Rum 5

Budhistorik (32 bud)
1470658
8 800
1470655
8 600
1470652
8 400
1470648
8 200
1470643
8 000

Slutpris SEK:
8 800
886 EUR, 1 007 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.