Mr Brainwash Kate Moss

264213

MR BRAINWASH (Thierry Guetta) (född 1966): "Kate Moss", offset litografi, signerad, ca 61x90 cm; oramad

Konst

Rum 1

Mr Brainwash Kate Moss

Budhistorik (15 bud)
1470468
1465734
1 400
1470370
1 300
1465734
1464488

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.