Ernst Billgren litografi med mapp

263854

BILLGREN, Ernst (född 1957): "Tjuv vid alkov" ur Tjyvar, signerad och numrerad Ernst Billgren 90/175, färglitografi, tryckt hos Lumphé Litografiska, Stockholm 2009-2010, bladmått 59x69 cm

Inklusive mapp som saknar "Tjuv vid byrå" resp "Tjuv vid rött rum", se auktionsnummer 263848 samt 263847

Budhistorik (10 bud)
1473121
3 800
1470742
3 600
1470742
2 800
1471218
2 600
1470742
2 400

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.