Ernst Billgren litografi

263848

BILLGREN, Ernst (född 1957): "Tjuv vid byrå" ur Tjyvar, signerad och numrerad Ernst Billgren 90/175, färglitografi, tryckt hos Lumphé Litografiska, Stockholm 2009-2010, bladmått 59x69 cm

Ernst Billgren litografi
Budhistorik (21 bud)
1474686
5 400
1473627
5 200
1470741
5 000
1471599
5 000
1470741
4 800

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.