Ernst Billgren litografi

263847

BILLGREN, Ernst (född 1957): "Tjuv vid rött rum" ur Tjyvar, signerad och numrerad Ernst Billgren 90/175, färglitografi, tryckt hos Lumphé Litografiska, Stockholm 2009-2010, bladmått 59x69 cm

Ernst Billgren litografi
Budhistorik (20 bud)
1474937
4 600
1474929
4 400
1474925
4 200
1474910
1474923

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.