LG Lundberg blandteknik

263764

LUNDBERG, LG (född 1938): "Från Stockholms skärgård", daterad a tergo 2001, signerad i plåten LG Lundberg, blandteknik, ca16x21,5 cm

Konst, Måleri

Monter 26

LG Lundberg blandteknik
Budhistorik (34 bud)
1455458
5 000
1464551
4 800
1455458
4 600
1464549
4 400
1455458
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.