Agnes Cleve blyertsteckning

263762

CLEVE, Agnes (1875-1951): "Statyett IV", signerad och daterad Agnes Cleve 15.XI.1892, blyerts, ca 52x35 cm

Smärre fläckar, hanteringsveck

Konst, Måleri

Rum 5

Agnes Cleve blyertsteckning

Budhistorik (13 bud)
1465421
1454510
1454510
1460657
1454510
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.