Agnes Cleve blyertsteckning

263754

CLEVE, Agnes (1875-1951): "Statyett X", signerad och daterad Agnes Cleve, HT 1892, 25.XI., blyerts, ca 64x38 cm

Smärre hanteringsveck

Konst, Måleri

Rum 10

Agnes Cleve blyertsteckning

Budhistorik (21 bud)
1464856
1 800
1464631
1 700
1464855
1 700
1464631
1 600
1460129

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.