John Jon-And akvarell

263752

JON-AND, John (1889-1941): "Böjd framåt", troligen 1930-tal, stämpelsign, akvarell, ca 53x34 cm

Hanteringsveck

Konst, Måleri

Rum 6

John Jon-And akvarell

Budhistorik (13 bud)
1465567
850
1465570
1465567
750
1465564
700
1464460
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.