John Jon And akvarell

263751

JON-AND, John (1889-1941): "Naken på knä II", troligen 1930-tal, akvarell, stämpelsign, ca 68x50 cm

Hanteringsveck

Konst, Måleri

Rum 4

John Jon And akvarell

Budhistorik (21 bud)
1466098
1 600
1466004
1466096
1 400
1466004
1 300
1465994

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.