John Jon And blyertsteckning

263750

JON-AND, John (1889-1941): Porträtt, utförd på meny, 1930-tal, signerad Jon And, blyerts, ca 25x15 cm

Bruksslitage, fläckar, tejprester

Konst, Måleri

Monter 27

John Jon And blyertsteckning

Budhistorik (1 bud)

1465131
2014-10-01 15:24:02

2014-10-01 kl 19:09
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.