John Jon And litografi

263748

JON-AND, John (1889-1941): "Skeppsbruten", 1916/17, signerad Jon And, litografi, 6 ex, ca 28x37 cm

Hanteringsveck

Rum 5

John Jon And litografi

Budhistorik (2 bud)

1464628
1453839

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.