John Jon-And litografi

263746

JON-AND, John (1889-1941): "Båt i viken", signerad Jon And, daterad a tergo 1916, litografi, 6 ex, 33x41 cm

Fläckar, hanteringsveck

Rum 4

John Jon-And litografi
Budhistorik (16 bud)
1464642
1464762
1464642
950
1464761
900
1464642
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.