John Jon And litografi

263745

JON-AND, John (1889-1941): "Ut mot havet II", stämpelsignerad Jon And, litografi, ca 30x34 cm

Rum 5

John Jon And litografi

Budhistorik (6 bud)
1464635
550
1465040
500
1464635
450
1464860
1464635

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.