Ringar guld

263738

RING, 18 k guld, cabochonslipad grön sten, ringstorlek ca 18 mm, vikt ca 3 g, RING, 14 k guld, vit opal samt briljant, ringstorlek ca 17, 5 mm, vikt ca 1,8 g

Grön sten med smärre rondistnagg, opal med visst ytslitage

Guld/Smycken

Kundcenter

Ringar guld

Budhistorik (10 bud)
1470413
750
1469460
700
1469458
650
1469456
600
1469453
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.