Gösta Sandels akvarell

263632

SANDELS, Gösta (1887-1919): Vandraren, signerad och daterad Sandels 1915, akvarell och blyerts, ca 29,5x22 cm
PROVENIENS: Björn Prytz (tidigare vd för SKF)

Nålhål, minimala revor

Konst, Måleri

Rum 4

Gösta Sandels akvarell

Budhistorik (8 bud)
1451828
4 200
1464920
1451828
3 800
1464919
3 600
1451828

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.