Konsolbord rokokotyp

263586

KONSOLBORD, rokokotyp, träskuren dekor och gjuten pastellage, förgyllt, med vitmålad figursågad träskiva, höjd ca 60, 65x35 cm

Delar av olika ålder och ursprung, skador, lagningar

Rum 2

Konsolbord rokokotyp

Budhistorik (18 bud)
1472733
1472729
1472724
1 900
1472709
1 800
1472722
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.