Oidentifierad konstnär oljemålning

263000

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Marin målning, signerad W. Meadows, olja på duk, 91x60 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (5 bud)
1458497
3 400
1451703
3 200
1451702
2 600
1451700
1451699

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.