Kandelabrar 1800-tal

262716

KANDELABRAR, 1 par, 1800-tal, Karl Johan, för två ljus vardera, förgylld brons, med dekor av lyror, höjd ca 34 cm

Renoverade, kompletterade

Belysning, Ljusstakar

Kundcenter

Kandelabrar 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

1484327
1481198

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.