Fragment Mellanamerika

262329

FRAGMENT, 3 st, Mellanamerika, sammonterade på sockel av svärtat trä, höjd ca 3-3,5 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Skador/bortfall

Etnografica

Monter 28

Fragment Mellanamerika

Budhistorik (1 bud)

1466599
2014-10-02 00:24:23

2014-10-02 kl 17:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.