Figurin Maya/Zapotek

262292

FIGURIN, Maya/Zapotek, lergods, höjd inklusive sockel, ca 12,5 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Skador/bortfall

Etnografica

Monter 28

Figurin Maya/Zapotek

Budhistorik (27 bud)
1468577
1468522
1468474
1 900
1468521
1 900
1468474
1 800

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.