Figurin Maya/Zapotek

262268

LERGÖK, Maya/Zapotek, lergods, höjd ca 11 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Skador

Etnografica

Monter 28

Figurin Maya/Zapotek

Budhistorik (3 bud)

1466192
1467060
1466192

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.