Klubba Papa Nya Guinea

261709

KLUBBA, sannolikt Papa Nya Guinea, diskformat huvud av sten, skaft av trä med flätningar, längd ca 110 cm

Små nagg, slitage

Etnografica, Vapen/Medaljer

Rum 14

Klubba Papa Nya Guinea

Budhistorik (9 bud)
1466584
3 200
1466582
1462914
2 600
1460286
2 400
1459229

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.