Matta

261708

MATTA, Navajo, sekelskifte 1900, ca 110x193 cm

Skador, lagningar

Etnografica, Mattor/Textilier

Rum 14

Matta

Budhistorik (4 bud)

1466577
1454930
1454462
1454446

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.