Fönster jugend

261384

FÖNSTER, 2 st, 1900-tal, blyinfattade med delvis färgat pressglas, fönsterbågar i trä, jugend, ca 107x47 cm (fönsterbågarnas yttermått)

Smärre slitage, mindre skador

Diverse

Rum 2

Fönster jugend

Budhistorik (21 bud)
1465109
6 800
1465075
6 600
1464937
6 400
1464924
6 200
1464935
6 200

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.