Afrikansk skulptur

254859

SKULPTUR, Bena Lulua, Kongo, höjd 15,5cm, Proveniens: Gallerist af Holm, Malmö

Smärre skador

Etnografica

Monter 28

Afrikansk skulptur

Budhistorik (22 bud)
1468844
3 200
1468842
1468839
2 800
1468836
2 600
1468837
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.