Afrikansk skulptur

254859

SKULPTUR, Bena Lulua, Kongo, höjd 15,5cm, Proveniens: Gallerist af Holm, Malmö

Smärre skador

Etnografica

Monter 28

Afrikansk skulptur

Budhistorik (22 bud)
1468844
3 200
1468842
1468839
2 800
1468836
2 600
1468837
2 600

Slutpris SEK:
3 200
327 EUR, 379 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer