Afrikansk mask

254793

DANSMASK, Dan, Elfenbenskusten/Liberia, patinerat trä, höjd 24cm, Proveniens: Gallerist af Holm, Malmö

Små skador

Etnografica

Monter 28

Afrikansk mask

Budhistorik (5 bud)
1466836
500
1465971
450
1462807
1461395
1458575

Slutpris SEK:
500
47 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.