Afrikansk mask

254793

DANSMASK, Dan, Elfenbenskusten/Liberia, patinerat trä, höjd 24cm, Proveniens: Gallerist af Holm, Malmö

Små skador

Etnografica

Monter 28

Afrikansk mask

Budhistorik (5 bud)
1466836
500
1465971
450
1462807
1461395
1458575

Slutpris SEK:
500
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer