Afrikanska skulpturer

254784

SKULPTURER, 1 par, Baule, Elfenbenskusten, höjd 53-54cm, Proveniens: Gallerist af Holm, Malmö

Smärre skador, insektsangrepp

Etnografica

Monter 29

Afrikanska skulpturer

Budhistorik (38 bud)
1469132
10 500
1469159
10 000
1469132
9 800
1469151
9 600
1469132
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 059 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.