Wakizashi

254676

WAKIZASHI, mumei, nagasa 50,2 cm, tsuba i järn, svart lacksaya

hårt putsat, tillverkningsskador, slitage

Vapen/Medaljer

Rum 14

Wakizashi

Budhistorik (10 bud)
1468050
3 200
1466586
1464498
2 800
1464498
2 600
1466308
2 400

Slutpris SEK:
3 200
301 EUR, 362 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.