Slaglåsrevolver

254675

SLAGLÅSREVOLVER, Sverige, s ka Aledalare, fyrpipig, numrerad 89, handvriden, total längd ca 17,5 cm

Smärre slitage, smärre spår av tidigare korrosion

Vapen/Medaljer

Slaglåsrevolver

Budhistorik (9 bud)
1466460
1466331
2 800
1463868
2 600
1465533
2 400
1463868

Slutpris SEK:
283 EUR, 340 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.