Fransk kartuschlåda

254672

KARTUSCHLÅDA, fransk, 1800-tal, i svart skinn med förgyllda mässingsbeslag

Vapen/Medaljer

Monter 31

Fransk kartuschlåda

Budhistorik (28 bud)
1468827
1468823
1468814
1 900
1468805
1 800
1468797
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 264 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.