Fransk kartuschlåda

254672

KARTUSCHLÅDA, fransk, 1800-tal, i svart skinn med förgyllda mässingsbeslag

Vapen/Medaljer

Monter 31

Fransk kartuschlåda

Budhistorik (28 bud)
1468827
1468823
1468814
1 900
1468805
1 800
1468797
1 700

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer