Hjälm

245969

HJÄLM, svensk, m/1928 för Livgardet till häst

Slitage, bucklor

Vapen/Medaljer

Rum 14

Hjälm

Budhistorik (17 bud)
1462160
1468055
2 800
1462160
2 600
1465643
2 400
1462160

Slutpris SEK:
303 EUR, 359 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.