Kniv

244655

Skador, slitage

Vapen/Medaljer

Monter 30

Kniv

Budhistorik (1 bud)

1454024
2014-09-25 00:25:31

2014-10-02 kl 20:20
Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.