Lisa Rinnevuo litografi

264274

RINNEVUO, Lisa (född 1972): Ansikte, signerad Lisa Rinnevou, färglitografi, 195/250, bladstorlek 20x20 cm

Fack 17

Lisa Rinnevuo litografi
Budhistorik (24 bud)
1433092
1435323
1433092
1 700
1432676
1 600
1430551

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.